Інвентаризація-2018

Слід визнати: інвентаризація — процес рутинний, трудомісткий і ні найменшого оптимізму в бухгалтерів не викликає. Та лише під час інвентаризації можна виявити розбіжності між наявними активами/зобов’язаннями й даними бухгалтерського обліку, що мають бути достовірними. А інакше який у них сенс? Особливо важливо переконатися в достовірності бухгалтерських даних напередодні складання річної фінансової звітності, тому від інвентаризації, що в цьому випадку є обов’язковою, нікуди не дітися.

Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджене наказом Мінфіну України від 02.09.2014 р. № 879 — досить виразний документ, тому провести на його основі «арифметичну» частину інвентаризації не складно. Але в середовищі сучасних бухгалтерів вже не зустрінеш простих рахівників. І в процесі проведення інвентаризації, крім усього іншого, вони роблять найважливішу роботу — контролюють активи на відповідність критеріям визнання і дають їм реальну оцінку! З аналітичного погляду дивляться й на зобов’язання, адже в обліковому аспекті професійне судження бухгалтера зараз грає одну з основоположних ролей.

Ми не можемо залишитися осторонь і пропонуємо нашим читачам інформаційно-аналітичну підтримку у вигляді спецвипуску «Інвентаризація-2018». Він буде хорошою підмогою, оскільки має виключно практичну спрямованість.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№17 від 22.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua

Увага! Голосування!

Обери теми збірників на 2020 рік!
check
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників