Перевезення працівників: організаційні та податкові особливості

Перевезення працівників до місця їх роботи і назад є для багатьох підприємств буденною справою. Однак було б помилковим твердження про те, що з погляду організації цього процесу та в аспекті оподаткування всі відповідні питання вирішено. Крім того, не є рідкісними випадки, коли підприємство забезпечує працівників проїзними квитками на міський транспорт, які дістаються їм безоплатно, або так само безоплатно видає талони для заправлення особистих автомобілів працівників. Чи треба говорити, що будь-яка «безоплатність» перебуває під пильною увагою податківців та змушує бухгалтерів теж уважно її аналізувати, щоб під час перевірок «як би чого не сталося»?

Загалом, предмет для вивчення є, і сьогодні ми його ґрунтовно проаналізуємо. Тим більше що нам потрібно з’ясувати, які види «потрапляння» працівників до місця роботи можна назвати складовими соціального пакета, а які — ні, оскільки ця кваліфікація напряму впливає на оподаткування.

Перевезення працівників: практичні й правові підстави

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Соцпакет: алгоритм успішної мотивації» (Жовтень 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua