Добровільне страхування працівників: одатково-облікові наслідки

Страхування здоров’я працівників за рахунок роботодавця часто-густо є однією зі складових соціального пакету для найманих працівників, адже це досить ефективний спосіб мотивації. Найчастіше роботодавці страхують своїх працівників за такими видами добровільного страхування як медичне, довгострокове страхування життя та недержавне пенсійне забезпечення. Які податково-облікові наслідки має здійснення таких видів страхування для роботодавця та працівника? Відповіді на ці запитання — у статті.

Добровільне медичне страхування

За таким видом страхування працівники отримують повну або часткову оплату вартості медичних послуг у разі настання страхового випадку. Виплати можуть здійснюватися як безпосередньо працівнику для відшкодування його фактичних витрат у зв’язку із настанням страхового випадку, так і на рахунок медичного закладу, який надавав медичну допомогу застрахованій особі. Однак ці відмінності мають значення з точки зору податкового обліку, тому їх слід враховувати, укладаючи договір добровільного медичного страхування.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Соцпакет: алгоритм успішної мотивації» (Жовтень 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua