Абонементи в спортзал: працівникові в радість, бухгалтеру за тягар

Зазвичай, роботодавець зацікавлений у тому, щоб працівники мали високу кваліфікацію і повністю віддавалися роботі. Для цього підприємство намагається залучити кращі кадри і створити для них відповідні умови. З цією метою на ринку праці пропонується конкурентна заробітна плата, а також соціальний пакет, який може включати різноманітні додаткові бонуси. Одним із таких бонусів може бути абонемент у спортзал. Пропонуючи працівникові підтримувати спортивну форму, підприємство несе податкове навантаження, але натомість отримує лояльне ставлення з боку персоналу, що в умовах боротьби за висококваліфікованого працівника вкрай важливо. «Жертвою», звісно ж, виявляється бухгалтер, оскільки його завдання — правильно кваліфікувати такого роду блага з погляду оподаткування й оформити їх надання документально, а також відзвітувати про їхнє надання. Про дії бухгалтера — читайте в публікації.

Варіанти «абонементного обслуговування»

Насамперед слід зауважити, що абонемент для відвідин спортзалу може бути виданий працівникові на підприємстві або придбаний ним особисто з наступною компенсацією його вартості за рахунок роботодавця.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Соцпакет: алгоритм успішної мотивації» (Жовтень 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua