Коли відображати у декларації з ПДВ «розблокований» розрахунок коригування?

Підприємство оформило розрахунок коригування (далі — РК) до раніше оформленої податкової накладної (далі — ПН). Однак цей РК заблокували. Після подання необхідних документів комісія ДФС прийняла рішення про реєстрацію РК. Як контрагентам (продавцю та покупцю) відобразити такий РК у звітності з ПДВ?

Зазвичай в разі оформлення РК постачальник має зменшити (збільшити) свої податкові зобов’язання, а покупець — відповідно податковий кредит (п.192.1 ст.192 ПКУ). Але період, в якому кожна зі сторін має це зробити, залежить від низки факторів, а саме:

  • факту реєстрації РК в ЄРПН;
  • своєчасно зареєстрований РК чи ні;
  • збільшує чи зменшує РК податкові зобов’язання постачальника (і відповідно податковий кредит покупця).
Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№15 від 08.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 102грн.
Щоб придбати цей випуск, зареєструйтесь
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua