Удосконалено механізм отримання компенсації вартості сільгосптехніки

Кабмін, прийнявши Постанову № 760(1), вкотре вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого Постановою Кабміну від 01.03.2017 р. № 130 (далі — Порядок № 130). Так, він підкоригував правила отримання сільськогосподарськими товаровиробниками часткової компенсації вартості придбаної вітчизняної сільгосптехніки (перелік «компенсаційної» техніки шукайте на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та Мінагрополітики).

Нововведень небагато — всього два. Але вони суттєво удосконалюють механізм отримання зазначеної компенсації. Розглянемо нововведення детально.

1. Все — через уповноважений банк. У 2018 році, щоб отримати компенсацію за придбання сільськогосподарської техніки, сільгосппідприємство мало спочатку  купити  таку техніку, а потім подати саме до державного банку або іншого  банку, у статутному капіталі якого 75% і більше акцій належить державі (далі — державний банк), через який він проводив розрахунки за придбання сільгосптехніки, такий пакет документів:

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№15 від 08.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 102грн.
Щоб придбати цей випуск, зареєструйтесь
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua