Лікарняні та декретні: нова форма заяви-розрахунку

З 1 жовтня 2018 року страхувальники подають за новою формою заяву-розрахунок(1) для отримання фінансування на виплату матзабезпечення, наведеною в додатку 1 до Порядку № 12(2). До речі, заяву-розрахунок і повідомлення можна буде подавати не лише у паперовій, а й в електронній формі.

Для подання заяви-розрахунку та повідомлення про виплату матзабезпечення в електронному вигляді страхувальники мають звернутися до робочих органів Фонду (чи їхніх відділень), щоб укласти відповідні договори. Примірний договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України затверджено наказом виконавчої дирекції ФССУ від 25.09.2018 р. № 442-од. Тож сподіваємося, що вже у жовтні страхувальники зможуть скористатися можливістю подати заяву-розрахунок і повідомлення про виплату в електронній формі.

Дані про заявлені для фінансування суми страхувальники наводять у табличній частині заяви-розрахунку, а розшифровують і деталізують їх у п’яти додатках до неї. При цьому у табличній частині зазначають тільки ті додатки, за якими замовлятимуть кошти, заповнюючи їх.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№15 від 08.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua