Вигідний обмін товару: торгівля в ногу з прогресом

У роздрібній торгівлі давно склалася стійка тенденція: періодичне оновлення моделей і модифікацій товарів відомих брендів. Особливо яскраво вона виражена на ринку мобільних телефонів, комп’ютерної техніки, різноманітних гаджетів, складних побутових товарів.

Чимало споживачів не можуть встояти перед новою моделлю смартфона чи планшета, хоча ті екземпляри, які вони мають, можуть ще довго працювати. Так чом би торговцям не скористатися бажанням окремих громадян крокувати в ногу з прогресом, коли будь-який бажаючий може позбавитися від давно набридлого ноутбука (смартфона, телевізора тощо), отримавши натомість новий товар за певну доплату.

В Україні така форма торгівлі поки що не надто поширена. І одна із стримуючих причин — непоінформованість суб’єктів господарювання про те, як операція з придбання уживаних речей із зарахуванням їх вартості в рахунок проданих нових товарів відображається в обліку, як правильно оформити розрахунки із покупцем, який одночасно є і продавцем. На ці та багато інших «як» і «чому» буде надано поетапну відповідь(1).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№14 від 01.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 102грн.
Щоб придбати цей випуск, зареєструйтесь
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua